Rotary Switch YMZ12-32/4 Electrical Combination Changeover cam Switch 32A 4 Pole 0-6 Position Sliver Contacts high Voltage
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
SwitchesRotary switch YMZ12-32/4 electrical Combination Changeover cam switch 32A 4 pole 0-6 position sliver contacts high voltage